obrazek nagłówka
Kariera

Ludzie są największym potencjałem firmy

W Sieci Aptek cef@rm 36,6 łączymy tradycję, doświadczenie i profesjonalizm
z nowoczesnym podejściem biznesowym i dynamiką działań.

O wartości naszej firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą – rozwój Sieci Aptek cef@rm 36,6 możliwy jest tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników.

Doceniamy codzienną pracę wszystkich osób tworzących silny i skuteczny zespół.
Dbamy o przyjazne środowisko pracy, równowagę między rozwojem zawodowym
a życiem osobistym oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego „Cefarm-Warszawa” S.A.Adres: 40-541 Katowice, ul. Rzepakowa 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Pani zgody do celów rekrutacji, do czasu jej odwołania.  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Farmacol. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnych i przyszłych.”

Dołącz do nas!
Aktualne oferty pracy
Jeżeli na interesujące Cię stanowisko aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja, wyślij do nas swoją aplikację:
Dołącz CV